Senior Tax Consultant

Miesto Bratislava Druh pracovného pomeru TPP Plat / Cena 2.000 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)

Chcete sa venovať daňovému poradenstvu avšak v príjemnom prostredí menšieho kolektívnu? Vnímate ako dôležité dobré vzťahy na pracovisku a možnosť ďalej sa rozvíjať?

Náplň práce

Hľadáme skúseného konzultanta ktorého úlohou bude:
• zodpovednosť za spracovanie zákaziek so strednou a vyššou náročnosťou a komplexné zastrešenie projektov pre jednotlivých klientov
• koordinácia prípravy daňových priznaní
• zodpovednosť za samostatné, kvalitné a včasné pracovanie zverených úloh
• návrh riešenia komplikovaných dotazov
• podieľanie sa na daňových auditoch
• spolupráca na príprave ponúk pre klientov
• príprava a vedenie interných školení

Požiadavky

• min. 3 roky praxe na obdobnej pozícii (skúsenosť z outsourcingu je výhodou, nie podmienkou)
• dobrá znalosť DPH, dane z príjmov a dane z nehnuteľností (skúsenosť s inými daňami výhodu)
• znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni – B2 (komunikácia so zahraničnými klientmi)
• schopnosť uvažovať v súvislostiach
• analytické schopnosti
• schopnosť tak samostatnej ako i tímovej práce
• proklientska orientácia

O spoločnosti

Našim klientom je menšia / stredne veľká outsourcingová spoločnosť poskytujúcu služby v oblasti zakladania spoločností, účtovníctva, reportingu, daňového poradenstva, trust managementu a mzdovej agendy.

Výhody

• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• bonusy / prémie
• práca v stabilnej spoločnosti s nízkou fluktuáciou
• rodinná atmosféra menšej spoločnosti, priateľský kolektív
• profesijný rast (oddelenie bude časom rozširované, čo poskytne možnosť posunúť sa na pozíciu Tax Manažéra)
• pravidelné odborné vzdelávanie
• moderné kancelárie v centre Bratislavy
• stravné lístky
• 3 sick days
• kurzy angličtiny priamo v kancelárii
• flexibilná pracovná doba
• home office (po dohode)
• firemné akcie niekoľkokrát za rok

Máte inú predstavu?

Kontaktujte nás a my nájdeme tú pravú pozíciu pre vás.