Samostatný účtovník / účtovníčka

Miesto Bratislava Druh pracovného pomeru TPP Plat / Cena 1.100 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v energetickom priemysle, hľadáme samostatného účtovníka / účtovníčku ktorá by zodpovedala za komplexné účtovanie jedned z dcérskych spoločností.

Náplň práce

- Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- Účtovanie bankových transakcií a pokladne
- Tvorba a účtovanie interných dokladov
- Spracovanie a zodpovednosť za mesačné a ročné účtovné závierky
- Kontrola náležitosti daňových dokladov
- Pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy

Požiadavky

- Vzdelanie ekonomického zamerania (preferenčne účtovníctvo – Obchodná akadémia alebo VŠ)
- Predchádzajúca skúsenosť s podvojným účtovníctvom podľa slovenských účtovných štandardov min. 2 roky
- Dobrá znalosť slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy
- Samostatnosť a iniciatívnosť
- Zodpovedný prístup k práci
- Znalosť práce v systéme Navision – výhodou
- Znalosť anglického jazyka – výhodou, nie podmienkou

O spoločnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v energetickom priemysle.

Výhody

- Stabilné zázemie nadnárodnej spoločnosti
- Ročný výkonnostný bonus
- Dobrý sociálny program
- Flexibilný pracovný čas
- a ďalšie...

Máte inú predstavu?

Kontaktujte nás a my nájdeme tú pravú pozíciu pre vás.